home All News open_in_new Full Article

Anunț de la Dinamo » Câte transferuri vor în iarnă: „Asta mă interesează”

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, a transmis conducerii că are nevoie de încă minim 3 jucători în perioada de transferuri din iarnă. Tehnicianul croat a declarat că vrea dubluri pe posturi, indiferent că echipa se va bate la titlu sau nu. Dinamo va încheia anul în top 6, fiind tot mai aproape să-și asigure prezența în play-off. Dinamo are 35 de puncte, în timp ce UTA e la 7 puncte în spate, cu două etape rămase de jucat în 2025. ...

today 3 w. ago attach_file Sport

attach_file Science
attach_file Science
attach_file Economics
attach_file Politics
attach_file Science
attach_file Politics
attach_file Science
attach_file Economics
attach_file Sport
attach_file Sport
attach_file Science
attach_file Society
attach_file Events
attach_file Sport
attach_file Science
attach_file Society
attach_file Politics
attach_file Science
attach_file Science
attach_file Science

ID: 394813084
Add Watch Country

arrow_drop_down